Oferta dla firm

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla firm

Opracowaliśmy ciekawe scenariusze wyjazdów firmowych, które łączą spotkanie biznesowe z aktywnością integracyjno - sportową na wodzie. Organizujemy regaty firmowe, szkolenia żeglarskie i motorowodne, rejsy krajoznawcze oraz imprezy integracyjne. Wykorzystujemy własną flotę jachtów i sprzętu pływającego. Zapraszamy do składania zapytań celem opracowania dedykowanego scenariusza i wyceny zgodnej z zapotrzebowaniem Państwa firmy.

Nasze propozycje (po kliknięciu otworzy się oferta):
Image
Image

Nasza przystań

W naszej przystani czeka na Państwa flota jachtów żaglowych Skippi 650, jachty klasowe Majestic 24, Micro, Omega, 505, 49-er, Finn, Korsarz, Tango, motorówki Bayliner CC7 (150HP), Rib Ava (50HP), a także sprzęt do windsurfingu, łódki wiosłowe, kajaki i rowerki wodne.

Nasza kadra instruktorska posiada wieloletnie doświadczenie w udziale i organizacji największych eventów żeglarskich w Polsce i na świecie. Dopływamy do wszystkich portów Jeziora Zegrzyńskiego.

 

Realizując event firmowy z Sailing Legia wspierasz młodych zawodników z Legia Sailing Schools!

Baza noclegowa - Hotel 500

Hotel 500 Zegrze, z którym współpracuje Sailing Legia, położony jest nad malowniczym brzegiem jeziora Zegrzyńskiego. Bliska odległość od Warszawy oraz dogodny dojazd do Hotelu sprawiają, że jest to idealne miejsce do organizacji wyjazdów firmowych. Do dyspozycji gości jest 128 pokoi, klimatyczna restauracja serwująca potrawy kuchni polskiej i europejskiej oraz 12 klimatyzowanych sal konferencyjnych. Jednak największym atutem Hotelu jest urokliwy teren wokół niego. Prywatna plaża z pięknym molo, port jachtowy oraz otoczenie pełne zieleni gwarantują idealny wypoczynek dla klientów indywidualnych i biznesowych. To właśnie w bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu 500 Zegrze znajduje się baza Sailing Legia.
Image
Image
Image
Image

Kontakt

Tomek Wróblewski
Event Manager
tomek@sailinglegia.pl
Tel. +48 608 418 043